Alarm Çağrı Merkezi

Uzun yıllar boyunca Türkiye’deki yapıların güvenliğini sağlayan firmamız, sektöre yeni bir soluk ve yön vermiştir. 7 gün 24 saat boyunca erişilebilir olan çağrı merkezi, hızlı ve çözüm odaklı çalışmaktadır. Hem kurumsal, hem de bireysel müşterilerin ilk tercihi olan firmamız, Türkiye’nin her bölgesinde güvenlik çözümleri sunmaktadır.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve güvenlik alanında en son teknolojiyi kullanan firmamız, bu alanda geniş bir ürün ve çözüm yelpazesine sahiptir.

Hepsi Bir Arada

Güvenlik kamerasından alarm sistemine, GPRS cihazlarından kapı ve pencere sensörüne kadar; kurumsal ya da bireysel güvenlik çözümlerinin tamamı bir arada.

Uzaktan Erişim

Cep telefonunuzdan uzata olsanız dahi tüm güvenlik sistemine erişebilir, işlem yapabilirsiniz.

Maksimum Güvenlik

Tüm güvenlik zafiyetlerini engelleyen, maksimum güvenlik sağlayan senkronize sistem.

Acil Durum Alarmı

Acil durumlarda anında haberdar olup, müdahale edebilirsiniz. 7 gün 24 saat güven içinde yaşayın.

Alarm Çağrı Merkezi

Akıllı Dijital Çözümler

Güvenlik ve kamera sistemleri ile akıllı çözümler üretmekte; can ve mal güvenliğinizi sağlamaktayız. Kapı ve pencere açılması / zorlanması, gaz kaçağı, su baskını ve acil sağlık ihbarı yaşandığı takdirde merkeze sinyal gönderilir. Bunun yanı sıra, alarm sistemleri devreye girerek sağlık ve güvenlik birimlerine haber verilir. Bu sayede tek bir güvenlik zafiyeti dahi oluşmadan, ilgili birimler ilgili konuma intikal eder.